KAÇUV

Galata Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. olarak 10 yıldan uzun bir süredir Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nı (KAÇUV) destekliyoruz.

Parlak bir geleceğin ve iyi bir ülkenin çocuklara emanet edileceğine inanıyoruz. Kansere yakalanan çocuklarımızın hayata tutunması ve sağlığına kavuşması aşamasında sorumluluk duyuyoruz.

Bu nedenle Nkolay tarafından düzenlenen maraton ve yarı maratonlarda geniş kadromuz ile KAÇUV adına koşuyoruz.

Kaçuv Teşekkür Yazımız

Bahçeşehir Üniversitesi CO-OP İş Birliği

Öğrencilerin erken iş tecrübesi edinmeleri ve iş hayatına katılarak hazırlanmaları amacı ile Bahçeşehir Üniversitesi’nin 10 yıldır başarı ile sürdürdüğü CO-OP eğitim modeline her sene destek veriyoruz.

KADIN = ERKEK

Kurum için de kadın çalışanları önemserken toplumsal alanda kadınların iş yaşamına katılımını destekliyoruz. Bu kapsamda Birleşmiş Milletler Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlenmesi Birimi (UN Women) ortaklığında oluşturulan Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ne imza attık.

Bu imzayla kadınların iş hayatındaki varlığını güçlendirmek, her alanda eşit olmalarını desteklemek ve toplumda cinsiyet eşitliğini sağlamak üzere Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ini benimseyeceğimizi taahhüt ediyoruz.

Lojistik ve Taşımacılıkta kadının statüsünü yükseltmek, kadınların yetenek ve kariyer gelişimini destekleyenleri bir araya getirmek ve sektördeki kadınlara destek ağı ve mentorluk fırsatları sunmak amacını edinen Women in Logistics at Turkey (WILAT) ve The Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) Türkiye’nin kurumsal üyesiyiz.

FİDAN BAĞIŞI

Galata’nın 25. Yılını kutladığımız 2022 yılında Ege Orman Vakfı İşbirliği ile Edirne / Meşelik mevkiinde 10.000 fidanlık Galata 25. Yıl Hatıra Ormanı’nı kurduk. Kurduğumuz bu ormanı her sene aynı tarihte yeni fidanlar ile büyütmeye devam ediyoruz. Bu proje ile hem karbon ayak izimizi azaltmaya çalışıyor hem de gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmaya çalışıyoruz.

Enüstkat Interactive - EUK