Şişli Spor Kulübü

Şişli Spor Kulübü 1946 yılından beri, Türkiye Liglerinde Erkek / Kadın Voleybol, Erkek / Kadın Basketbol ve Futbol dallarında faaliyetlerini sürdürüyor.

Galata Taşımacılık olarak, ana sponsoru olduğumuz Türkiye Kadınlar 1. Voleybol Ligi’nde mücadele eden, Şişli Spor Kulübü A Kadın Voleybol Takımı’nın her zaman destekçisiyiz.

Galata Racing Team

Kemal Merkit, Şakir Şenkalaycı ve Kutlu tarafından temsil edilen Galata Racing Team, yurt içi ve yurt dışında düzenlenen birçok uluslararası organizasyonda aldığı sonuçlar ile gururumuz olmaya devam ediyor.

Başarıdan başarıya koşan Galata Racing Team, Türkiye Supermoto ve Türkiye Superbike şampiyonluklarından sonra 125cc Enduro, 450cc Enduro, 450cc üzeri Enduro yarışlarında da Türkiye Şampiyonluğunu ilan ederek 2005 yarış sezonunu mükemmel bir şekilde tamamladı.

Galata Off-Shore Team

İstanbul Off-Shore Kulübü ve İkon Turizm tarafından düzenlenen, Türkiye Off-Shore Şampiyonası'nda, İtalyan Pilotlar Luigi Medula - Roberto Fracasso ikilisi tarafından temsil edilen Galata Off-Shore Team 'Galata' isimli teknesiyle ilk sezonunu başarıyla tamamladı.

İstanbul Caddebostan Parkuru'nda düzenlenen, 2005 sezonunun son yarışında 40.30.25'lik dereceyle ikinciliği elde eden Galata Off-Shore Team, 9. turdaki 2.05.170'lik derecesiyle de yarıştaki en iyi zamana imza atmış oldu.

Enüstkat Interactive - EUK