Galata Akademi

Galata ekibi için başlattığımız ve “Galata Akademi” çatısı altında gerçekleşen eğitimlerimiz ile 2011’den bugüne birlikte öğrenmeye ve keşfetmeye devam ediyoruz.

Tüm Eğitim Faaliyetleri Galata Akademi' de

Galata Akademi’de, ilerlediğimiz yolda tüm çalışma arkadaşlarımızın ve yöneticilerimizin sektöre dair aynı bilgi birikimi düzeyinde olmasını; böylelikle alanında uzman personel sayımızı arttırarak niteliklerinin gelişmesini amaçlıyoruz.

Galata Akademi’de gerçekleşecek eğitimlerimizden; İstanbul, Bursa, İzmir, Mersin ve Ankara ofislerimizde bize destek olan tüm ekip arkadaşlarımızın faydalanabilmesini amaçlıyoruz. Atölyemizde, tecrübeli yöneticilerimizin yanı sıra sektörümüzün alanında uzman isimlerinin ve profesyonel eğitmenlerin de zaman zaman atölye eğitimlerimizde yer almasını planlıyoruz.

Galata Akademi’de, İnsan Kaynakları ve CRM departmanları ile bütünleşmiş çalışarak, uzman personel eğitiminde önemli bir rol üstleniyoruz. İş hayatına bünyemizde başlayan yeni mezun bireyler ilk olarak atölyemizin tezgahından geçip oryantasyon eğitimini tamamlıyorlar. Bu eğitimler sonucunda gerekli bilgi ve beceriyi kazanan bireyler aktif olarak iş ortamına dahil oluyorlar.

Galata Akademi bünyesinde mesleki eğitimlerin yanı sıra gelişim eğitimleri de yer alıyor. Devam eden İngilizce ve İtalyanca dil eğitimlerinin dışında tüm eğitim faaliyetlerinin de Galata Akademi bünyesinde toplanmasını planlıyoruz.

Neden Galata Akademi?

Her zaman önceliğimiz olan çalışanlarımız, bizim en büyük yatırımımız. Çalışma arkadaşlarımızın hem bireysel hem de profesyonel gelişimlerini ilerletmesi ve bu gelişimlerin sürekliliğini sağlaması gerektiğine inanıyor, bu inançla her zaman çalışma arkadaşlarımızın yanında oluyoruz.

Galata Akademi'de ne tür eğitimler veriliyor ?

Çalışanlarımıza hem iş hayatlarında hem de kişisel yaşamlarında 360 derecelik bakış açısı kazandıracak eğitimler vermeye, profesyonel ve bireysel gelişimlerini desteklemeye özen gösteriyoruz.

Galata Akademi' de kimler eğitim veriyor?

Akademimizin eğitimleri, şirket içi yöneticilerimiz, sektörün önde gelen isimleri ve profesyonel eğitmenler tarafından veriliyor.

Galata Akademi' de alınan eğitimler ile hedeflenen nedir?

Galata ekibinin hem profesyonel hem de bireysel hayatında gelişmeyi sürdüren, nitelikli ve alanında uzman bireyler olmasını sağlamayı amaçlıyoruz. Bu hedefle yola çıkarak oluşturduğumuz Galata Akademi eğitimlerinde, ekip arkadaşlarımızın gösterdiği başarılar, iş hayatlarındaki yıllık performans analizleri ve kariyer planlamalarındaki değerlendirmelerinde de yer alıyor.

Enüstkat Interactive - EUK