ŞİŞLİ SPOR KULUBÜ

1946 yılında kurulan Şişli Spor Kulübü; Erkek / Bayan Voleybol, Erkek / Bayan Basketbol ve Futbol dallarında Türkiye Liglerinde mücadele etmektedir.

Galata Taşımacılık, Türkiye Bayanlar 1. Voleybol Liginde mücadele eden Şişli Spor Kulübü A Bayan Voleybol Takımının ana sponsoru olarak, takıma tam destek vermektedir.

GALATA RACING TEAM

Kemal MERKİT, Şakir ŞENKALAYCI ve Kutlu tarafından temsil edilen Galata Racing Team, yurtiçi ve yurt dışında düzenlenen birçok uluslararası organizasyonda aldığı başarı sonuçlar ile dikkat çekmektedir.

Başarıdan başarıya koşan Galata Racing Team, Türkiye Süpermoto ve Türkiye Süperbike şampiyonluklarından sonra 125cc Enduro, 450cc Enduro, 450cc üzeri Enduro yarışlarında da Türkiye Şampiyonluğunu ilan ederek 2005 yarış sezonunu mükemmel bir başarıyla tamamladı.

GALATA OFF-SHORE TEAM

İstanbul Off-Shore Kulübü ve İkon Turizm tarafından düzenlenen Türkiye Off-Shore Şampiyonası'nda "Galata" isimli teknesiyle İtalyan Pilotlar Luigi Medula - Roberto Fracasso ikilisi tarafından temsil edilen Galata Off-Shore Team ilk sezonunu başarıyla tamamladı.

İstanbul Cadde Bostan Parkuru'nda düzenlenen 2005 sezonunun son yarışında 40.30.25'lik dereceyle ikinciliği elde eden Galata Off-Shore Team, 9. turdaki 2.05.170'lik derecesiyle de yarıştaki en iyi zamana da imza attı.