GALATA AKADEMİ

Galata Taşımacılık bünyesinde 2011 senesinde Galata Ekibi için başlatılan eğitim seferberliği “Galata Atelier“ çatısı altında hayata geçiyor.

Galata Atelier de işe yeni başlayan çalışanlardan , mevcut personele ,yönetici adaylarından, yöneticilere kadar her kademedeki personelin sektör bilgi ve birikimlerinin artırılması böylelikle uzman personel sayısının artırılması ve niteliklerinin geliştirilmesi amaçlanıyor.

İstanbul,İzmir,Bursa ve Adana ‘da bulunan tüm ofislerdeki personelin yararlanacağı ve eğitim alacağı Galata Atelier de kendi bünyesindeki tecrübeli yöneticiler, birikimlerini aktarırken, bunun yanısıra sektörün ileri gelen duayen isimleri ve profesyonel eğitmenler de zaman zaman Atölye eğitimlerinde yer alacaklar.

Galata Atelier projesi kapsamında, mesleki eğitimlerin yanısıra, gelişim eğitimleri de yer alıyor .Halihazırda İngilizce ve İtalyanca lisan eğitimlerinin de devam ettiği Galata’da, tüm eğitim faaliyetleri Atelier bünyesine toplanacak.

Galata Atelier, uzman personel yetişmesinde önemli bir rol üstleniyor. İş hayatına Galata bünyesinde başlayan yeni mezun genç bireyler, Atölye’nin tezgahından geçerek, oryantasyon ve gerekli bilgi beceriye sahip olduktan sonra aktif olarak iş ortamına dahil olmaktadır.

Galata Atelier İnsan Kaynakları, Arge ve CRM departmanları ile entegre çalışmaktadır.

SIKÇA SORULANLAR

Neden Galata Akademi?

Çünkü bizler için herşeyden önce çalışanlarımız vardır ve bizlerin en büyük yatırımı çalışanlarıdır. Mesai arkadaşlarımızın bilgi donanımının her zaman en üst seviyede olması gerektiğine inancımız tamdır.

Galata Akademi’de ne tür eğitimler veriliyor?

Akademi’de çalışanlarımıza 360 derece bakış açısı kazandıracak eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler mesleki eğitim oldukları gibi, kişisel gelişimlerinede faydada bulunacak eğitimlerdir.

Galata Akademi’de eğitimleri kim vermektedir?

Akademimizde eğitimleri profesyonel eğitmenler, ayrıca şirket için yöneticilerimiz vermektedir.

Galata Akademi’de alınan eğitimler ile hedeflenen nedir?

Söz konusu eğitimlerdeki performans, yıllık performans analizlerinde ve değerlendirmelerinde de yer almaktadır. Kariyer planlamalarında arkadaşlarımızın eğitimlerdeki başarıları genel değerlendirmede önemli bir rol üstlenmektedir.